Szymon+Kasia_small

Charyzma Szymona Hołowni przekonała mnie, by kandydować i pracować na rzecz miasta i mieszkańców Krakowa

Z moim bagażem doświadczeń jako radna miasta Krakowa przez dwie kadencje, decyzja o kandydowaniu ponownie jest dla mnie naturalnym krokiem naprzód. Wykorzystam to doświadczenie, by jeszcze skuteczniej działać na rzecz miasta i jego mieszkańców, kontynuując pracę nad projektami, które poprawią jakość życia krakowian. To szansa na wprowadzenie nowych rozwiązań i idei, które będą odzwierciedlać zmieniające się potrzeby naszej społeczności.

poznaj

skuteczność

Zadania zrealizowane w poprzednich kadencjach

Kluczowe osiągnięcia

Remont Rynku Podgórskiego

Dzięki mojemu zaangażowaniu oraz wsparciu lokalnej społeczności udało się zrealizować jedno z najważniejszych przedsięwzięć na Podgórzu w ciągu ostatnich lat.

Rewitalizacja Zalewu Bagry - utworzenie plaży Bagry Kraków

Po latach starań, dzięki zaangażowaniu wielu osób, również ten projekt udało mi się doprowadzić do realizacji.

Rewitalizacja Parku Bednarskiego

Ten remont był nieunikniony, ale starania o niego trwały latami. W końcu doszedł do skutku. Zaniedbany Park Bednarskiego, perła Dzielnicy XIII i całego Krakowa, dziś zyskał nowe życie.

Remonty ulic: Saska, Przewóz, Lipska, Bieżanowska

Dziurawe jak szwajcarski ser ulice wreszcie doczekały się remontów!

Kluczowe zrealizowane zadania

doświadczenie

0

Startów w wyborach

0 +

Uzyskanych głosów

0 +

Zrealizowanych zadań

0 lat

W Radzie Miasta Krakowa

historia

Moja historia

Doświadczenie i pasja na rzecz Krakowa

Kiedy po raz pierwszy kandydowałam do Rady Miasta Krakowa, mając 24 lata, była to dla mnie misja zmieniania świata na lepsze. Teraz, po latach doświadczeń i realizacji projektów, które zmieniały oblicze Krakowa – jak choćby rewitalizacja Rynku Podgórskiego – moja determinacja i wiara w możliwość wprowadzania pozytywnych zmian są jeszcze silniejsze. Moje doświadczenie jako radnej, a potem czas poświęcony na macierzyństwo, uświadomiły mi, jak wiele można zrobić, zwłaszcza dla rodziców i ich dzieci. Znam te problemy z pierwszej ręki i wiem, jak je rozwiązać.

Dziś, z bagażem doświadczeń i wizją lepszego Krakowa, ponownie kandyduję do Rady Miasta. Moje cele to nie tylko kontynuacja dotychczasowej pracy, ale też wprowadzenie nowych rozwiązań, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby społeczności. Moją motywację podsyca wiedza zdobyta podczas studiów oraz pasja do współpracy z ludźmi, którą rozwijałam m.in. przez prowadzenie projektów międzynarodowych i działalność w organizacjach pozarządowych. Startuję, by wykorzystać moją energię, kreatywność i determinację w działaniach na rzecz wszystkich krakowian, wierząc, że razem możemy więcej.

2007

Wybory do Sejmu RP

W wieku 21 lat, jako najmłodsza kandydatka na listach zebrałam 2 tys. głosów.

2010

Wybory do RMK

Dzięki 2,5 tys. głosów rozpoczęłam moją przygodę z Radą Miasta Krakowa.

2014

Wybory do RMK

Dzięki zaufaniu wyborców uzyskałam 1,5 tys. głosów co pozwoliło mi na kontynuowanie mojej misji w RMK.

2016

Wybory do Sejmu RP

W tych wyborach uzyskałam 2 tys. głosów.

2018

Wybory do RMK

W tych wyborach uzyskałam swój najlepszy wynik, czyli 3 tys. głosów.